۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ارائه نمایندگی ثبت دامنه بین المللی

سلام و عرض ادباز امروز 12 مهر 1395، سرویس نمایندگی ثبت دامنه بین المللی نیز به دیگر خدمات نوکان وب هاست اضافه گردید.برای اطلاعات بیشتر و تعرفه ها، با پشتیبانی نوکان وب هاست تماس بگیرید.موفق ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۷/۰۹ قطعی سرور جمعه 9 مهر

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز نوکان وب هاستمتأسفانه دیروز جمعه 9 مهر، سرور به مدت 15 ساعت قطع بود و کلیه وب سایت ها از دسترس خارج شده بودند.دلیل این اتفاق، تخلف برخی کاربران و ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۶/۱۴ حذف شدن سرویس‌های منقضی

عرض ادب و احترامبدلیل آزاد سازی حجم سرور، قصد بر آن شد که از امروز، تمام سرویس هایی که 15 روز از منقضی شدنشان می گذرد، حذف شوند.پس مسئولیت حذف اکانت هاست های تمدید نشده بر عهده ما نیست.در نوکان وب ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ثروت نت

با سلام خدمت کاربران

نرم افزار ثروت نت در کافه بازار منتشر شد!
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.nokan.servatnet&ref=share

همچنین وب سایت ثروت نت
http://www.servatnet.ir

کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کنید!


۱۳۹۶/۰۶/۰۲ کاهش قیمت ثبت دامنه ملی

با سلام و عرض ادب و احترامکاربران عزیز،با توجه به گستردگی خدمات و کسب اعتبار در طول 6 ماه، نوکان وب هاست قصد دارد برای کاربران دامنه ملی را با قیمت 3900 تومان ثبت کند.کاربران و مشتریان محترم ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۴/۳۰ اضافه شدن پلن نمایندگی

با سلام و عرض ادبنوکان وب هاست در طی چندین ماه فعالیت و خدمات رسانی، با 99 درصد رضایت تمام مشتریان امروز از سرویس های نمایندگی فروش هاست خود رونمائی می کند.ارائه نمایندگی در نوکان وب هاست به 2 ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۳/۱۳ تغییرات در نوکان وب هاست

ضمن سلام و آرزوی موفقیت خدمت کاربران و مشتریان عزیز نوکان وب هاستتغییرات گسترده ای در هسته و قالب نوکان وب هاست صورت گرفته که به وضوح قابل لمس می باشدقیمت ها نیز بسیار کاهش یافتندبزودی تغییرات ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۱/۲۰ کسب درآمد از طریق بازاریابی

با سلام خدمت کاربران و مشتریان گرامی نوکان وب هاستطبق تصمیمات گرفته شده از این به بعد قسمت همکاری در فروش (بازاریابی) فعال و پورسانت کاربران بازاریاب به شرح زیر خواهد بود:پورسانت 50 درصد می ... بیشتر »