۱۳۹۶/۰۴/۱۹ خدمات امور گرافیکی

با سلام و عرض ادبخدمات امور گرافیکی از جمله طراحی بنرهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف به خدمات نوکان وب هاست اضافه گردید.برای سفارش طراحی های گرافیکی از این قسمت اقدام فرمائید : امور گرافیکیبا ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۷/۱۰ قطعی سرور جمعه 9 مهر

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز نوکان وب هاستمتأسفانه دیروز جمعه 9 مهر، سرور به مدت 15 ساعت قطع بود و کلیه وب سایت ها از دسترس خارج شده بودند.دلیل این اتفاق، تخلف برخی کاربران و ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۶/۱۵ حذف شدن سرویس‌های منقضی

عرض ادب و احترامبدلیل آزاد سازی حجم سرور، قصد بر آن شد که از امروز، تمام سرویس هایی که 15 روز از منقضی شدنشان می گذرد، حذف شوند.پس مسئولیت حذف اکانت هاست های تمدید نشده بر عهده ما نیست.در نوکان وب ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ثروت نت

با سلام خدمت کاربران

نرم افزار ثروت نت در کافه بازار منتشر شد!
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.nokan.servatnet&ref=share

همچنین وب سایت ثروت نت
http://www.servatnet.ir

کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کنید!


۱۳۹۵/۰۶/۰۳ کاهش قیمت ثبت دامنه ملی

با سلام و عرض ادب و احترامکاربران عزیز،با توجه به گستردگی خدمات و کسب اعتبار در طول 6 ماه، نوکان وب هاست قصد دارد برای کاربران دامنه ملی را با قیمت 3900 تومان ثبت کند.کاربران و مشتریان محترم ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۴/۳۱ اضافه شدن پلن نمایندگی

با سلام و عرض ادبنوکان وب هاست در طی چندین ماه فعالیت و خدمات رسانی، با 99 درصد رضایت تمام مشتریان امروز از سرویس های نمایندگی فروش هاست خود رونمائی می کند.ارائه نمایندگی در نوکان وب هاست به 2 ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۳/۱۴ تغییرات در نوکان وب هاست

ضمن سلام و آرزوی موفقیت خدمت کاربران و مشتریان عزیز نوکان وب هاستتغییرات گسترده ای در هسته و قالب نوکان وب هاست صورت گرفته که به وضوح قابل لمس می باشدقیمت ها نیز بسیار کاهش یافتندبزودی تغییرات ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۱/۲۱ کسب درآمد از طریق بازاریابی

با سلام خدمت کاربران و مشتریان گرامی نوکان وب هاستطبق تصمیمات گرفته شده از این به بعد قسمت همکاری در فروش (بازاریابی) فعال و پورسانت کاربران بازاریاب به شرح زیر خواهد بود:پورسانت 50 درصد می ... بیشتر »