Ако не можете да најдете решение за вашите проблеми во нашата База на знаења, можете да поднесете тикет со избирање на соодветниот сектор подолу.


 سئوالات پیش از خرید

اگر در رابطه با خدمات و سرویس های ما، سئوالی دارید در این قسمت مطرح کنید.

 پشتیبانی عمومی

سئوالات عمومی و مشکلات خود را در این دپارتمان مطرح کنید.

 پشتیبانی فنی

تمام اشکالات فنی در رابطه با هاست، دامنه، اسکریپت و... را در این قسمت مطرح کنید.

 درخواست طراحی و خدمات

هرگونه درخواست طراحی سایت، بنر، کاور، لوگو و خدمات وب را در این قسمت مطرح کنید.

 پیشنهادات و انتقادات

هرگونه پیشنهاد، انتقاد و حتی شکایتی دارید، در این قسمت مطرح کنید.

Powered by WHMCompleteSolution