تغییر مدیریت

سلام و عرض ادب

از تاریخ 3 آذر 96 مدیریت نوکان وب هاست به مجموعه یاس دیتا واگذار شده است.
ادرس سایت :
https://yasdata.com
با تشکر

تغییر آی پی سرور

سلامدوستانی که از ip سرور جهت اتصال به هاست های خود استفاده میکنند ، ip خود را به 94.130.121.3 تغییر دهند.انتقال سرور بدلیل مشکلاتی بود که در سرور قبل وجود داشت و به هیچ روشی حل نمیشد.همه مشکلات ناشی از ... ادامه مطلب »

اطلاعیه و اخطار نهایی در مورد حذف سرویس ها

با سلام کاربران گرامیطبق تصمیمات جدی کادر نوکان وب هاست ، قرار بر این شد سرویس هایی که 2 هفته یعنی 14 روز از موعد تمدیدشان گذشته باشد ولی صاحبانشان هنوز اقدام به تمدید نکرده باشند ، بدون اخطار ... ادامه مطلب »

انتقال سرور و IP جدید

سلام و عرض ادبپیرو مشکلات قبلی سرور ، نوکان وب هاست سرور کلیه کابرانی که از DNS های ذیل استفاده می کردند را ارتقاء داد.ns1.nokanwebhost.comns2.nokanwebhost.comکاربرانی که صرفاً از DNS استفاده می کردند نیازی به اقدام ... ادامه مطلب »

افزایش سرعت ارائه خدمات

سلام و عرض ادب خدمت کاربران نوکان وب هاست

اقداماتی جهت بهبود سرعت پاسخگویی به تیکت ها و تأیید سفارشات انجام گرفته شده و از این به بعد تیکت ها زیر 5 دقیقه پاسخ داده می شود.

با تشکر

خدمات امور گرافیکی

با سلام و عرض ادبخدمات امور گرافیکی از جمله طراحی بنرهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف به خدمات نوکان وب هاست اضافه گردید.برای سفارش طراحی های گرافیکی از این قسمت اقدام فرمائید : امور گرافیکیبا ... ادامه مطلب »

قطعی سرور جمعه 9 مهر

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز نوکان وب هاستمتأسفانه دیروز جمعه 9 مهر، سرور به مدت 15 ساعت قطع بود و کلیه وب سایت ها از دسترس خارج شده بودند.دلیل این اتفاق، تخلف برخی کاربران و ... ادامه مطلب »

حذف شدن سرویس‌های منقضی

عرض ادب و احترامبدلیل آزاد سازی حجم سرور، قصد بر آن شد که از امروز، تمام سرویس هایی که 15 روز از منقضی شدنشان می گذرد، حذف شوند.پس مسئولیت حذف اکانت هاست های تمدید نشده بر عهده ما نیست.در نوکان وب ... ادامه مطلب »

ثروت نت

با سلام خدمت کاربران

نرم افزار ثروت نت در کافه بازار منتشر شد!
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.nokan.servatnet&ref=share

همچنین وب سایت ثروت نت
http://www.servatnet.ir

کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کنید!


اضافه شدن پلن نمایندگی

با سلام و عرض ادبنوکان وب هاست در طی چندین ماه فعالیت و خدمات رسانی، با 99 درصد رضایت تمام مشتریان امروز از سرویس های نمایندگی فروش هاست خود رونمائی می کند.ارائه نمایندگی در نوکان وب هاست به 2 ... ادامه مطلب »